Marki Jest 17 marek

na stronę
 • Artemide

  Artemide to jedna z najbardziej znanych marek oświetleniowych na świecie. Może się poszczycić wysokimi umiejętnościami w zakresie lekkich projektów i innowacji. Lampy Artemide są uznawane na poziomie międzynarodowym za ikony współczesnego wzornictwa. Są eksponowane w większości muzeów kolekcji sztuki współczensej i wzornictwa.

 • AXO LIGHT

  Jedna z najbardziej dynamicznych firm zajmujących się projektowaniem oświetlenia w bogatym i złożonym świecie Made in Italy. Firma założona w Wenecji 1996, od samego początku łączyła włoską pasją do designu z z naciskiem na rozwój międzynarodowy. Szybko stała się jedną z wiodących włoskich firm w branży oświetlenia wewnętrznego wysokiej jakości. 

 • LABRA

  Nowy polski producent opraw architektonicznych. Firma ta rozpoczęła działalność zaledwie kilka lat temu, a już stała się rozpoznawalną marką na polskim rynku oświetleniowym. Wysoka jakość i szybkie terminy dostawy powodują , że produkty tej firmy są chętnie wybierane przez inwestorów zarówno do wnętrz publicznych , jak i domów czy mieszkań.

 • MARSET

  Marset to coś więcej niż lampy. Zajmujemy się światłem w różnych jego odcieniach i efektach aby stworzyć atmosferę z charakterem oraz poprawić jakość życia naszych klientów. Poświęcamy wszystkie nasze starania na rzecz tworzenia najwyższej klasy designu zapewniając bezbłędne wykończenie każdego produktu. Lampy Marset sa wyrafinowane i nowoczesne. Dzieki kreatywności i precyzji technicznej staramy się odkryć nowe funkcje i zastosowania dla naszych uhonorowanych tradycją opraw oświetleniowych.

 • Myyour

  Myyour Polska jest rzeczywistością, w której wybiera się najbardziej nowatorskie idee projektowe i przekłada się je na nowe unikalne rozwiązania dekoracyjne… rozwiązania wyrażające elegancję i kolor, funkcjonalność i estetykę, wszechstronność i prestiż. Nasze osiągnięcia są wynikiem serii badań, ocen i kalkulacji, studiów i testów, jakie zostały przeprowadzone dla każdej kolekcji. Nieprzerwane ciągi prób modelowych i technologicznych pomagają nam osiągać zamierzony cel: awangardowy produkt, który najlepiej opisać jako doskonała mieszanka solidnego rzemiosła z innowacją, i któremu przeznaczone jest „dostać główną rolę” w najbardziej indywidualnych wnętrzach; produkt zaprojektowany do zdominowania przestrzeni dotykiem ekskluzywnej oryginalności w domu, biurze, w obiektach publicznych…

 • NORLYS

  NORLYS to międzynarodowy holding specjalizujący się w produkcji i sprzedaży oświetlenia zewnętrznego.
  Od początku lat 60-tych dzięki zaangażowaniu zespołu specjalistów udało się opracować unikalną technologię zabezpieczania antykorozyjnego. Obecnie klient dostaje produkt, który jest unikalny pod każdym względem: perfekcyjnie wykonany, technologicznie zaawansowany oraz objęty gwarancją i serwisem pogwarancyjnym. Norweski styl opraw łatwo zastosować nawet w bardzo wymagającej architekturze, dzięki naturalności pozbawionej zbędnego detalu. Te właśnie wyróżniki pozwalają nam obecnie pochwalić się pozycją niekwestionowanego lidera na rynku skandynawskim – gdzie warunki atmosferyczne są najlepszym testem dla opracowanej technologii, a klient pozostaje bardzo wymagający
 • Petite Friture

  Petite Friture to projekt stworzony w 2009 roku. Zrodził się z chęci promowania młodych talentów, którzy posiadają własną wizję tego, czym jest współczesny design. W ramach marki Petite Friture powstają projekty lamp, małych mebli oraz akcesoriów do domu. Rezultatem są eleganckie i dostępne dla wszystkich przedmioty, z których każdy opowiada jakąś historię  w prosty i nieskrępowany niczym sposób.

  Motorem napędowym działających w ramach marki projektantów są wariacje na temat różnorodnych materiałów, technik oraz sposobów ich łączenia.