Nowe produkty

 • 24,60 zł
  Nowy

  Ring wewnetrzny do opraw MISTRAL  oraz ERAS, dostepny w dwóch kolorach: biały i złoty. Akcesorium wykonane z tworzywa sztucznego.

  24,60 zł
 • 24,60 zł
  Nowy

  Akcesorium do oprawy MISTRAL oraz ERAS, zapobiegająca efektowi olśnienia.  Przesłona wykonana jest z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym.

  24,60 zł
 • 547,35 zł
  Nowy

  Kwadratowa oprawa oświetlenia architektonicznego LED do wbudowania marki PRAXIS. Posiada dwa zintegrowane moduły LED. Wykonana z aluminium w kolorze białym, w standardzie ring wewnętrzny jest czarny. Oprawa posiada możliwość regulacji głowicy świetlnej: 0-20st. / 360st., co pozwala na ustawienie rozsyłu światła według własnych potrzeb. 

  547,35 zł
 • 289,05 zł
  Nowy

  Kwadratowa oprawa oświetlenia architektonicznego LED do wbudowania marki PRAXIS. Posiada zintegrowany moduł LED. Wykonana z aluminium w kolorze białym, w standardzie ring wewnętrzny jest czarny. Oprawa posiada możliwość regulacji głowicy świetlnej: 0-20st. / 360st., co pozwala na ustawienie rozsyłu światła według własnych potrzeb. 

  289,05 zł
 • 289,05 zł
  Nowy

  Oprawa oświetlenia architektonicznego LED do wbudowania marki PRAXIS. Posiada zintegrowany moduł LED. Wykonana z aluminium w kolorze białym, w standardzie ring wewnętrzny jest czarny. Oprawa posiada możliwość regulacji głowicy świetlnej: 0-20st. / 360st., co pozwala na ustawienie rozsyłu światła według własnych potrzeb. 

  289,05 zł
 • 478,47 zł
  Nowy

  Regulowana prawa oświetlenia architektonicznego LED marki PRAXIS.  Kąt regulacji do 90 stopni. Oprawa posiada zintegrowane źródło LED zabiezpieczone szybą. Wykonana z aluminium malowanego proszkowo na kolor biały mat lub czarny mat. Unikalny efekt HALO uatrakcyjnia wygląd oprawy. Idealna do oświetlenia mieszkań prywatnych, jak również biur i obiektów...

  478,47 zł
 • 325,95 zł
  Nowy

  Oprawa oświetlenia architektonicznego LED marki PRAXIS. Oprawa posiada zintegrowane źródło LED zabiezpieczone szybą. Wykonana z aluminium malowanego proszkowo na kolor biały mat lub czarny mat. Idealna do oświetlenia mieszkań prywatnych, jak rownież biur i obiektów użyteczności publicznej.

  325,95 zł
 • 552,27 zł
  Nowy

  Oprawa oświetlenia architektonicznego LED marki PRAXIS. Oprawa posiada dwa zintegrowane źródła LED, zabiezpieczone szybą. Wykonana z aluminium malowanego proszkowo na kolor biały mat lub czarny mat. Idealna do oświetlenia mieszkań prywatnych, jak również biur i obiektów użyteczności publicznej.

  552,27 zł
 • 318,57 zł
  Nowy

  Oprawa oświetlenia architektonicznego LED marki PRAXIS. Oprawa posiada zintegrowane źródło LED zabiezpieczone szybą. Wykonana z aluminium malowanego proszkowo na kolor biały mat lub czarny mat. Idealna do oświetlenia mieszkań prywatnych, jak również biur i obiektów użyteczności publicznej.

  318,57 zł