Lista produktów producenta: LABRA

Nowy polski producent opraw architektonicznych. Firma ta rozpoczęła działalność zaledwie kilka lat temu, a już stała się rozpoznawalną marką na polskim rynku oświetleniowym. Wysoka jakość i szybkie terminy dostawy powodują , że produkty tej firmy są chętnie wybierane przez inwestorów zarówno do wnętrz publicznych , jak i domów czy mieszkań.

Więcej
na stronę
 • 306,27 zł

  Nowość w ofercie marki LABRA!!! Innowacyjna oprawa orientacyjna i przyschodowa, która może również służyć jako minimalistyczny kinkiet. Połaczenie nowoczesnego design'u oraz ciepłego, przyjemnego światła subtelnie podkreśli piękno każdego wnętrzna. Oprawa BOLD to idealny pomysł na podświetlenie schodów, przedpokojów, korytarzy i ścian.

  306,27 zł
 • 407,13 zł

  Kinkiet świecący w górę i w dół ze zintegrowanym źródłem światła PowerLED. Korpus wykonany z lakierowanego aluminium. Prosta minimalistyczna forma dająca efekt subtelnego dekoracyjnego światła.

  407,13 zł
 • 281,67 zł

  Ostre krawędzie, proste linie i wysoka funkcjonalność, to cechy charakterystyczne serii DECO, w której skład weszły kolejne modele wyposażone w zintegrowane źródła LED. Małe oprawy DECO 1 to idealne rozwiązanie do domów prywatnych. Doskonały jako oświetlenie dekoracyjne i punktowe.

  281,67 zł
 • 312,42 zł

  Ostre krawędzie, proste linie i wysoka funkcjonalność, to cechy charakterystyczne serii DECO, w której skład weszły kolejne modele wyposażone w zintegrowane źródła LED. Małe oprawy DECO 1 to rozwiązanie do domów prywatnych. Doskonały jako oświetlenie dekoracyjne i punktowe. Model z adaptorem przystosowany do montowania na szynach.

  312,42 zł
 • 558,42 zł

  Ostre krawędzie, proste linie i wysoka funkcjonalność, to cechy charakterystyczne serii DECO, w której skład weszły kolejne modele wyposażone w zintegrowane źródła LED. Małe oprawy DECO 1 ze zintegrowanym źródłem LED to idealne rozwiązanie do domów prywatnych. Doskonały jako oświetlenie dekoracyjne i punktowe.

  558,42 zł
 • 285,36 zł

  Ostre krawędzie, proste linie i wysoka funkcjonalność, to cechy charakterystyczne serii DECO. Małe oprawy DECO 1 to idealne rozwiązanie do domów prywatnych. Doskonały jako oświetlenie dekoracyjne i punktowe. Model Deco 1 forLed został specjalnie przystosowany do zamienników LED żarówek halogenowych jednocześnie zachowując jak najmniejsze rozmiary.

  285,36 zł
 • 323,49 zł

  Ostre krawędzie, proste linie i wysoka funkcjonalność, to cechy charakterystyczne serii DECO. Małe oprawy DECO 1 to rozwiązanie do domów prywatnych. Doskonały jako oświetlenie dekoracyjne i punktowe. Model z adaptorem przystosowany do montowania na szynach Deco 1 forLed został specjalnie przystosowany do zamienników LED żarówek halogenowych jednocześnie...

  323,49 zł
 • 753,99 zł

  Ostre krawędzie, proste linie i wysoka funkcjonalność, to cechy charakterystyczne serii DECO, w której skład weszły kolejne modele wyposażone w zintegrowane źródła LED. Oprawy DECO 2 ze zintegrowanym źródłem LED dzięki szerokiemu wyborowi temperatury barwowej czy kąta rozsyłu światła, jest przeznaczona do oświetlania witryn sklepowych lub przestrzeni...

  753,99 zł
 • 821,64 zł

  Ostre krawędzie, proste linie i wysoka funkcjonalność, to cechy charakterystyczne serii DECO, w której skład weszły kolejne modele wyposażone w zintegrowane źródła LED. Oprawy DECO 2 ze zintegrowanym źródłem LED doskonale sprawdza się do oświetlania witryn sklepowych lub przestrzeni muzealnych. Model z adaptorem przystosowany do montowania na szynach.

  821,64 zł
 • 569,49 zł

  Seria reflektorów do montażu natynkowego lub na szynie. Reflektory Geit NT charakteryzuje kształt opraty na formie walcu oraz duże źródła QR. Do wyboru mamy również wersje na zintegrowane źródło LED w formie dokoracyjnego pierścienia o dowolnym kolorze. Obecny model z adaptorem pozwala nam montować oprawę na szynie. Adaptor jest dostępny w trzech...

  569,49 zł
 • 799,50 zł

  Seria reflektorów do montażu natynkowego lub na szynie. Reflektory Geit Evo 100 LED o kształcie walcu doskonale sprawdza się we wnętrzach prywatnych, małych biurach i hotelowych lobby. Wersje na zintegrowane źródło LED dając możliwość wyboru dwóch mocy o różnych kątach światła: 12W - 10˚/17˚/42˚ lub 18W - 22˚/33˚/51˚. Przy zamówieniu prosimy o podanie...

  799,50 zł
 • 867,15 zł

  Seria reflektorów do montażu natynkowego lub na szynie. Reflektory Geit Evo 100 LED doskonale sprawdza się we wnętrzach prywatnych, małych biurach i hotelowych lobby. Zintegrowane źródło LED z możliwością wyboru dwóch mocy o różnych kątach światła: 12W - 10˚/17˚/42˚ lub 18W - 22˚/33˚/51˚. Przy zamówieniu prosimy o podanie wybranego kąta światła. Model z...

  867,15 zł