Lista produktów producenta: Myyour

Myyour Polska jest rzeczywistością, w której wybiera się najbardziej nowatorskie idee projektowe i przekłada się je na nowe unikalne rozwiązania dekoracyjne… rozwiązania wyrażające elegancję i kolor, funkcjonalność i estetykę, wszechstronność i prestiż. Nasze osiągnięcia są wynikiem serii badań, ocen i kalkulacji, studiów i testów, jakie zostały przeprowadzone dla każdej kolekcji. Nieprzerwane ciągi prób modelowych i technologicznych pomagają nam osiągać zamierzony cel: awangardowy produkt, który najlepiej opisać jako doskonała mieszanka solidnego rzemiosła z innowacją, i któremu przeznaczone jest „dostać główną rolę” w najbardziej indywidualnych wnętrzach; produkt zaprojektowany do zdominowania przestrzeni dotykiem ekskluzywnej oryginalności w domu, biurze, w obiektach publicznych…

Filarami filozofii Myyour Polska są: zaskakująca okazałość produktów i wyróżniający proces produkcji, skrupulatnie przestrzegany dla utrzymania perfekcji; od stworzenia projektu po wybór materiałów, lecz także przy realizacji nowego wzoru – uwaga i troska, z jakimi opracowuje się najdrobniejsze szczegóły procesu. Tak właśnie wprowadzamy w życie jakość Myyour. Konieczność, coraz bardziej docenianą na poziomie międzynarodowym i przez klientelę dostrzegającą potencjał artystycznej ekspresji tych dekoracyjnych kreacji. Te rozwiązania zdołały wypełnić pustą przestrzeń i pozostają w doskonałej harmonii zewnętrznego piękna i istotowej funkcjonalności. Dzięki mocnej sieci sprzedaży, szeroko rozwiniętej w Europie, Pd. Afryce, Stanach Zjednoczonych i Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Myyour Polska może oferować swoje kreacje do wnętrz i przestrzeni zewnętrznych najlepszym sklepom meblowym czy najbardziej prestiżowym ekspozycjom. Te wyroby ciągle pobudzają kreatywność architektów, dekoratorów, projektantów i indywidualnych klientów.

Więcej
na stronę
 • 3 739,33 zł
 • 4 024,93 zł

  Lamppost Agata Wood od Myyour reinterpretuje tradycyjny abażur w nowoczesnej i eleganckiej lampie podłogowej. Ta lampa daje światło ciepłe i przyjemne w przestrzeni, aby stworzyć przytulną atmosferę.

  4 024,93 zł
 • 680,81 zł

  Dynamiczna forma stanowi unikalny produkt, który nada charakteru każdemu otoczeniu. Dzieło, które charakteryzuje każdą przestrzeń w swojej prostocie. W kolekcji znajdziemy również wchodzi również Amopula XL, która elegancką obecnością rozświetli każdą przestrzeń. Obie wersje są dostępne w bogatej gamie kolorystycznej. Oprawa posiada wbudowany moduł LED RGBW.

  680,81 zł
 • 3 249,05 zł

   Dynamiczna forma stanowi unikalny produkt, który nada charakteru każdemu otoczeniu. Jest to inspirująca myśl olbrzymiego wazonu na jednego kwiatka. Dzieło, które charakteryzuje każdą przestrzeń w swojej prostocie. W kolekcji znajdziemy również wchodzi również Amopula S, która elegancką obecnością rozświetli każdą przestrzeń. Obie wersje są dostępne w...

  3 249,05 zł
 • 1 946,35 zł

  Baby Love kwitnie również w ogrodzie, w przestrzeni do wyboru, aby oświecić letnie wieczory w romantycznej atmosferze.

  1 946,35 zł
 • 1 528,52 zł

  Baby Love kwitnie również w ogrodzie, w przestrzeni do wyboru, aby oświecić letnie wieczory w romantycznej atmosferze.

  1 528,52 zł
 • 2 136,76 zł

  Baby Love Standing to lampa zewnętrzna zainspirowana różą. Minimalny czas trwania baterii wynosi 8 godzin, a doładowywanie odbywa się za pomocą indukcji. Ze względów bezpieczeństwa nie ma kontaktu elektrycznego między stacją ładującą a akumulatorem. Te lampy podłogowe MyYour Baby Love w kształcie róży mogą być sterowane jednocześnie za pomocą pilota.

  2 136,76 zł
 • 1 687,19 zł

  Baby Love kwitnie, aby oświecić letnie wieczory w romantycznej atmosferze, na wodzie, w pojedynkę, w rzędach, w gronach, jako magiczna lilia wodna z pływającym światłem na basenach lub wewnątrz fontann , stworzona, by rozjaśnić każdą imprezę.Zawsze słodka, bezbłędnie rozpoznawalna.

  1 687,19 zł
 • 6 928,59 zł
 • 6 664,14 zł
 • 724,59 zł

  Lampa przenośna -  posiada hak oraz kabel z wtyczką Oprawa dostępna jest również w większych rozmiarach: M - 6077508BEL - 780 zł brutto L - 6077608BEL - 900 zł brutto

  724,59 zł
 • 655,84 zł

  Lampa występuje również w większych rozmiarach: M - 6077503BEL - 710 zł brutto L - 6077603BEL - 840 zł brutto

  655,84 zł